Duben 2009

SAMA

29. dubna 2009 v 19:24 | NaNyNka |  Ohledně blogu (nezajímavé)
Kateřina odešla od blogu...
Nic sem nepřidávala....
NIC!!!!
Tak už o někom vím,kdo se ke mě přidá..Ale ještě to není jisté :-)

Video-jak si čistit pleť

29. dubna 2009 v 17:52 | NaNyNka |  Vše pro tvou krásu
Tak tady přidávám stánku s videem jak se odlíčit...Dost dobrý video :-)


Jak si správně čistit pleť

29. dubna 2009 v 17:18 | NaNyNka |  Péče o pleť

Čištění pleti

Jak si správně vyčistit pleť

Ať se tomu bráníme, jak chceme, naši pleť každý den vystavujeme prachu a nečistotám, které výrazně ovlivňují kvalitu naší pleti. I když známky znečištění pleti nejsou na první pohled patrné, o to více mohou být nebezpečné. Odstraňování problémů z obličeje není ani příjemné, ani žádoucí. Jak si pleť tedy správně ochránit?

Čistění jako samozřejmost

Každá žena, než jde večer spát, by měla věnovat pár minut ještě důkladnému očištění pleti. Šetrné a každodenní čištění by mělo být stejnou samozřejmostí jako například česání vlasů. Samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že zdravá pleť je zároveň i dobře hydratovaná. Pokud se neodstraňují nečistoty pravidelně, kůže se postupem času může jevit jako povadlá, unavená a dokonce může ztratit i svůj pěkný vzhled.
Při čištění odstraňujeme z povrchu kůže líčidla, kožní maz, pot a nečistoty, které se olupují spolu s kožními šupinkami. Každá žena má různý typ pleti, a proto při výběru čistící vody nebo mléka je třeba brát ohled i na to, zda na naší pleti převažuje pot nebo je naše pleť převážně suchá. Existuje celá řada prostředků, avšak ne všechny jsou vhodné na všechny typy pleti. Můžete si vybrat z mnoha pleťových mlék, krémů, emulzí, čistících gelů až po hydrofilní oleje. Odborníci však pro čištění doporučují používat čistící pleťovou vodu nebo pleťové tonikum.

Jak čistit

Nejlepší péči pleti dopřejete tím, že pleťový přípravek na ni nanesete bodově a rozetřete. Jemné krouživé pohyby pomohou pleť důkladně očistit. Nejvíce záležet byste si měla dát v okolí nosu, brady a čela. Na očišťování krášlících přípravků používejte výhradně kosmetické tampónky nebo houbičky. Při čištění nepoužívejte moc síly. Daleko lepšího efektu dosáhnete tím, že vícekrát očistíte jedno místo. Pleť je dobře vyčištěná ve chvíli, kdy bude tampónek čistý.
Možná si někdo neví rady s tím, jak při čištění postupovat. Doporučuje se začít na dekoltu, pokračovat přes krk až na obličej. Jako poslední by se měly odličovat rty a oči. Nejúčinnější je čistění večer, protože přes noc může probíhat buněčná obnova. Naopak ráno by se na pleť měla nanést pleťová voda a dále denní a oční krém.

Rozdíly mezi mužem a ženou

26. dubna 2009 v 11:10 | Katyann |  Holčičí blbinky
Rozdíly mezi mužem a ženou

Oslovení:
Jdou-li spolu Lenka, Zuzka, Dáša a Majka do kavárny, oslovují se Lenko, Zuzko, Dášo a Majko. Jdou-li spolu Michal, Karel, Robert a Honza do hospody, oslovují se Tlusťochu, Godzilo, Klikaři a Smraďochu.

Placení:
Když mají platit celkem 225.50, hodí Michal, Karel, Robert a Honza na stůl každý furiantsky stovku a tvrdí, že nemají drobné a nechtějí nazpět. Když mají platit společnou útratu děvčata, vytáhnou z kabelek kalkulačky.

Peníze:
Muž za věc v ceně 10 Kč zaplatí 20 Kč, pokud ji potřebuje. Žena zaplatí 10 Kč za blbost v ceně 20 Kč, kterou nepotřebuje, protože je na to sleva.¨

Koupelna:
Muž má v koupelně 5 věcí: kartáček na zuby, pastu, holicí strojek, mýdlo a ručník. Typická žena má v koupelně cca 337 věcí. Většinu z nich muž nedokáže identifikovat.

Hádky:
Žena má v hádce vždy poslední slovo. Cokoli řekne poté muž, je začátkem další hádky.

Kočky:
Žena miluje kočku. Muž říká, že miluje kočku, ale když se žena nedívá, nakopne ji.

Budoucnost:
Žena má obavy o budoucnost, dokud se nevdá. Muž nemá obavy o budoucnost, dokud se neožení.

Úspěch:
Úspěšný muž je ten, co vydělá víc peněz, než jeho žena dokáže utratit. Úspěšná žena je ta, která takového muže najde.

Manželství:
Žena si vezme muže a doufá, že se změní, ale marně. Muž si vezme ženu a doufá, že se nezmění, ale marně.

Paráda:
Žena se vyparádí, když jde nakupovat, zalít květiny, vynést smetí, zvednout telefon, přečíst si knížku nebo vzít ze schránky dopis. Muž se vyparádí na svatbu a na funus.

Přirozenost:
Muž po probuzení vypadá stejně, jako když si šel lehnout. Žena během noci jaksi zoškliví.

Děti:
Žena ví o svých dětech všechno. Ví o jejich objednávkách k zubaři, o jejich láskách, kamarádech, oblíbeném jídle, tajných obavách i nadějích. Muž si nejasně uvědomuje, že v baráku žijí jacísi malí lidé.

A na závěr myšlenka pro dnešní den:
Ženatý muž může zapomenout na své chyby. Je zbytečné, aby si tutéž věc pamatovali dva lidé...Nekonečný příběh

26. dubna 2009 v 11:07 | Katyann |  Holčičí blbinky
Nekonečný příběh

Šéf sekretářce: "Příští týden bychom mohli zaletět do Paříže."
Sekretářka manželovi: "Příští týden musím služebně do Francie."
Manžel milence: "Manželka je příští týden na služebce."
Milenka soukromému studentovi: "Příští týden odpadá hodina angličtiny."
Student dědečkovi: "Příští týden mi odpadla anglina, mohli bychom zajet na ryby."
Dědeček sekretářce: "Ta Paříž příští týden nepůjde, slíbil jsem vnukovi výlet."
Sekretářka manželovi: "Ta služební cesta se přesouvá."
Manžel milence: "Tak manželka nakonec nikam nejede."
Milenka soukromému studentovi: "Návrat k původnímu rozvrhu, hodina bude."
Student dědečkovi: "Tak ta angličtina bude, nikam nemůžu."
Dědeček sekretářce: "Výlet s vnukem se ruší, můžeme do té Paříže."
Sekretářka manželovi...Manžel na zabití

26. dubna 2009 v 11:03 | Katyann |  Holčičí blbinky
Manžel na zabití

Můj drahý, milovaný muž má úžasný zlozvyk a teď poslouchejte,respektive čtěte.
Rád slévá různé poloprázdné umělohmotné i skleněné lahvičky v jednu.
Když to po sobě čtu, je to možná napsáno nepochopitelně a proto uvedu pár příkladů....
Šampon na vlasy- proč jich mít kolem vany 7 když tam mohou být dva vůbec mu nevadí, že slije šampon na barvené vlasy se šamponem proti lupům...mám doma několik přípravků na okna, jiným myji plastová, jiným žaluzie, jiným okna skleněná (babičce). Nač mít tři přípravky, když mohu mít jeden, že? A jakmile to objem přípravků dovolí, šup - už mám 3 v 1. Neštve mě ani tak to, že změní přípravek vůni i barvy,ale sere mě, že se nehodí
použít ani na okna skleněná,ani na okna plastová, ani na žaluzie... Ale miláček to vždy stopí na garáž a prý tím jdou skvěle mýt disky na autě.
Jakmile mám rozdělaných více čajů a, čajová to já sem, ihned mi je dá všechny do jedné krabičky a ty zbylé krabičky vyhodí. Na otázku jak poznám teď ten mátový od višňového mi skoro s opovržením odpoví "čichneš nééé"...
Nedávno si místo průduškového udělal senný, protáhlo mu to úplně jiné dutiny, než měl v plánu! Proseděl na wc skoro celou noc. Když ráno zíval u stolu musela jsem mu to vrátit slovy: "Copak Peťulko nečichl sis k tomu co zalíváš????" Ten pohled bych vám nepřála vidět .
Je to tři dny zpět, co jsem si koupila nějakou novou ústní vodu, já jsem na zuby dost pečlivá, ...mělo mě to ale hned napadnout, když sem tam měla dvě rozdělané, že tu novou mám pečlivě schovat, bohužel... Můj drahý, milovaný manžel byl rychlejší.... Lidi v noci sem se vzbudila, šla se napít
a měla jsem takový divný pocit v ústech, říkám vypláchnu si... Dala jsem si hlt a myslela jsem, že se pos****!!! Tak rychle vzbuzená jsem snad nikdy nebyla...hubu jak v ohni.... Honem sem se napila studené vody...nepomohlo..
"Ty debile"...nadávala jsem v duchu a to jen s ohledem na děti..letěla jsem do mrazáku, vyloupla pár ledových kuliček a seděla na vaně a pokoušela se přežít...Věřte - nevěřte, byla to bolest šílená!!!! Když to mírně
polevilo a já jsem se ujistila, že když dýchnu nezapálím peřiny, šla jsem si lehnout.
"Květuško, co jsi dělala v tý kuchyni, je ti něco????"A tu mě napadla vskutku ďábelská pomsta...."Nemůžu nějak spát lásenko moje", a něžně , se zatnutýma zubama, jsem ho pohladila po tváři... po krčku... po bříšku... ano, šla jsem až TAM...
"Květuš.. téééď...to nééé".. ale když viděl, že hlavou následuji ruku už vykasával pyžamo... jéé jééé ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÚUUUUUUUUU # # # Mohu vás ujistit, že orgasmus tonebyl....
"Do prd******cos jedla?"
Usmála jsem se na něj... "Nic miláčku. Byla jsem si vypláchnout pusu, víš a nějaký debil slil dvě ústní vody dohromady a ta jedna voda je téměř 80ti
procentní, nekloktá se, ale po kapkách se přidává do vody a tou se pak kloktá, takže mám spálenou celou hubu, víš zlato! Tak jsem chtěla, ať z toho taky něco máš....."
Než usnul, hezky dlouho se obracel... a slovo se mnou už nepromluvil....
Ráno si projedu jazykem v ústech....mě se vám úplně sloupla kůže.... Patrně jsem si v noci pusu jednoduše spálila dnes jsem byla na dietě na vlažných čajích!
Mimochodem můj drahý a stále milovaný manžel, když ráno přišel z toalety, požádal mě o heřmánkový odvar, prý má kvůli mým přihlouplým vtipům nějaký problém....Jestli se mu sloupl žalud to nevím,ale ten čaj si musel vyčichat sám.
Za to večer...u pračky mě stály dvě aviváže, poloprázdné a neslité v jednu.
Ono to třeba k něčemu bylo dobré.....Manželství

26. dubna 2009 v 10:58 | Katyann |  Holčičí blbinky
Manželství

Když se ti nedaří v manželství, vem si video ze svatby a pusť si ho
pozpátku.

Tvoje žena si potřese rukou s Tvými rodiči, políbí Tě, stáhne Ti z prstu
snubní
prsten, naskočí do auta a za potlesku Tvých nejlepších přátel odjíždí do
h
áje.


Analýza prasátka

26. dubna 2009 v 10:57 | Katyann |  Holčičí blbinky
Analýza prasátka

Vezmi list bílého papíru a nakresli prasátko.
V testu se nedostaneš dál, pokud nemáš nakreslené prasátko!
NEPODVÁDĚJ, opravdu ne, podstatou zábavy je tajemství.
NEJPRVE NAKRESLI PRASÁTKO!!!!!!!!Hotovo? Opravdu?
Teď následuje zajímavější stránka testu
Prasátko slouží jako test osobnosti a spočívá v osobnosti toho, kdo ho kreslí.


Když je hotové prasátko:

A je nakreslené v horní části papíru: Jsi pozitivní a optimistický.

Je nakreslené ve středu papíru: Jsi realista.

Je nakreslené v dolní části papíru: Jsi pesimista a jsi náklonný k negativnímu chování.

Když prasátko kouká do leva, věříš na zvyky, jsi přátelský a lehko si pamatuješ důležitá data, jako např. datum narozenin, výročí...

Když kouká do prava, jsi aktivní a kreativní, ale nemáš cit pro rodinu, nestaráš se ani o důležitá data.

Když kouká směrem k tobě, jsi upřímný, vyrovnaný typ, jsi rád "sluhou čerta", nebojíš se ani konfliktů.

Když jsi prasátko nakreslil detailně, jsi analytický typ, trpělivý a nedůvěřivý.

Když ne moc detailně, jsi citlivý a dobrosrdečný, bereš na sebe mnoho rizik.

Když jsi prasátku nakreslil míň jak 4 nohy, jsi nejistý, případně jsi ve stádiu důležitého rozhodování v tvém životě.

Když jsi nakreslil všechny 4 nohy, ve všem jsi jistý, tvrdohlavý, příliš se oddáváš svým ideálům.

Když jsi nakreslil víc jako 4 nohy, nejsi normální.

Rozměry uší ukazují, jako posloucháš názory jiných, čím větší jsi nakreslil, tím víc.
Délka ocásku, ukazuje kvalitu tvého sexu.
(a ještě jednou, čím delší, tím lepší!!!!!)
Kdo nenakreslil ocásek?????Návštěvní kniha

26. dubna 2009 v 10:51 | Katyann
Zdravím...
Do tohoto článku budete psát do komentářů (↓) chvály,stížnosti a připomínky...

Budeme rády,když napíšete upřímně...

Top 5 pro krásné a šťavnaté rty.

25. dubna 2009 v 12:48 | Katyann |  Vše pro tvou krásu
 • Před nanášením rtěnky nebo lesku do rtů jemně vklepej trošku hydratačního krému. Rty zvlhčíš a budou vypadat zdravější. Například Kelly Clarkson takto o své rty pečuje každý večer před spaním.

 • Barva na rty lépe přilne a bude vypadat přirozeně, když rtěnku naneseš tenkým štětečkem.

 • Rty opticky zvětšíš ak, že lesk naneseš jen do středu rtů. K optickému zmešení rtů stačí, když použiješ tmavý odstín rtěnky.

 • Aby ti lesk ze rtů ,,neutíkal", obtáhni je před nanášením konturovací tužkou na rty v tělovém odstínu nebo v barvě odlesku.

 • Tvé rty získají objem a krásnou zdravou barvu, když je každdé ráno jemně promasíruješ zubním kartáčkem. • Zdroj: BG

Jaký účes by ti slušel?

25. dubna 2009 v 12:37 | Katyann |  Vše pro tvou krásu
 • Oválný tvar je přímo ideální. Jestli ho máš právě ty, tak jsi vyhrála! Sluší ti vše, jakákoli délka i střih.

 • Kulatý tvar je jako stvořený pro rovné vlasy zakrývající kousek krku a sahající ke spodní čelisti. Tento účesobličej opticky prodlužuje. Pokud máš kulatý obličej, neměla by sis česat pěšinku uprostřed hlavy.

 • Dlouhý a úzký obličej rozšíří krátké a bohaté vlasy do poloviny tváří. Podobný efekt mají i delší lokny sahající pod uši a níž nebo hustá ofina zarovnaná k obočí.

 • Trojúhelníkový tvar obličeje s vyskokým čelem zamaskuješ asymetrickou ofinu. Dobře bude vypadat i účes z načechraných, krátkých vlasů a je jedno, jestli z rovných nebo vlnitých. Nezdůrazňuj šiřší lícní kosti a nenos krátkou ofinu s hladkými vlasy zčesanou dozadu.

 • Obdélníkový tvar potřenuje zvlněné vlasy padající do čela a pěšinku i ofinu ke straně. Zkus třeba žehličku s krepovacím nástavcem. Taky můžeš vyzkoušet ofinu k obočí. Dlouhé, rovné vlasy nejsou to pravé.

 • Čtvercový tvar je super ke krátkému sestřihu do výše brady. Prodlouží a zůží ho rovné vlasy zakrývající nebo dlouhé, rovné vlasy s pěšinkou po straně, které lehce zakryjí část krku. • Zdroj: BG

Jak si správně umýt vlasy

25. dubna 2009 v 12:14 | Katyann |  Péče o vlasy
 • Než si vlasy začneš šamponovat, pročeš je, aby uvolnily nečistotu. Potom je důkladně opláchni teplou vodou. • Dej si do dlaně šampon, rozpusť jej ve vodě a vytvoř pěnu. Šampon vetři konečky prstů do vlasů. • Masíruj pokožku krouživými pohyby. Pokud máš vlasy delší než po bradu, nemotej je nahoru. Zacuchají se!

 • Zdroj: BG

Móda č.1//U moře

25. dubna 2009 v 12:00 | Katyann |  Móda

Pastelové barvy Jemná kombinace bledě modré a světle růžové působí něžně a plátěné kalhoty s úpletovým svetrem jsou maximálně pohodlné.

Večer u moře

Sportovní Jacqueline Veselé barevné kombinaci plážové kabely, šátku a výrazného topu dominuje oranžová.

Večer u moře

Modrobílá Proužkované plátěné kalhoty a bundu v tenisovém stylu doplňuje jediný ženský prvek - šátkem svázaný culík.

Večer u moře

Na startu Můžete být celá v romantické růžové, a přesto první v cíli. Základem jsou dobré běžecké boty.

Večer u moře

Koktejl vzorů Jemně károvaná sukně a pruhovaný svetr s elegantním kloboukem tvoří večerní model. Sandálky schovejte do tašky a na procházku se vydejte v pohodlných teniskách.

Večer u moře

Samotářka Tříčtvrteční tepláky by v zavazadle na cestu k moři neměly chybět. Využijete je při každé příležitosti. Stejně jako sportovní sluneční brýle.

Večer u moře

Na výletě Na delší výlety ve dnech, kdy nesvítí slunce, se vypravte v klasickém svetru od školních uniforem s košilí a doplňte je tříčtvrtečními kalhotami a velkou taškou.

Večer u moře