Jak zatočit s vlasy

24. května 2009 v 8:48 | NaNyNka |  Péče o vlasy
Určitě přemýšlíš, jak zatočit s vlasy.... Ale nečekej, že za pár dní bude vše lepší, buď trpělivá a do svého programu zařaď péči o sebe trvale.

Hodit vlasy do gala, pokud nejsou zcela zničené, však zvládneš rychle a bez problémů!


Základem je střih - nejlépe od kadeřníka. Rozdvojené konečky si nech alespoň zastřihnout, jinak se jich nezbavíš, a navíc na vlasech nevypadají pěkně.

A pak péče - umyj vlasy kvalitním šamponem, a po umytí ošetřuj kondicionérem; vždy vybírej přípravky pro tvůj typ vlasů. Kondicionéry a balzámy posilují vlasovou strukturu, dodávají vlasům vlhkost, lesk, hebkost, odstraňují statickou elektřinu a vlasy se jejich účinkem lépe rozčesávají. Pro intenzivní ošetření například po návratu od moře, můžeš použít také regenerační krémy, pěny, masky či kúry obsahující velký podíl pečujících látek. Některé není nutné ani oplachovat.

A správný styling - tedy přípravky typu: tužidlo, objemový sprej a pěna, gel, vosk, lesk a lak. Dodávají vlasům pevnost, pružnost, lesk, usnadní tvarování účesu, někdy také zvýrazňují jednotlivé pramínky apod. Ale pozor - u těchto přípravků neplatí - čím více, tím lépe. Jinak vlasy nadměrně zatížíš a budou spíše splihlé a slepené.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co by jsi chtěla změnit na svých vlasech?

Barvu 9.1% (2)
Střih 18.2% (4)
Aby nebyly mastné 22.7% (5)
Prodloužit 22.7% (5)
Zkrátit 0% (0)
Nic neměnit 27.3% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama