Kisses

23. května 2009 v 17:21 | Lucynka^^ |  Ty a ONI
Pusa - Vetšinou si pod tímhle pojmem mužeš představit jemný dotek rtů. Takovou pusu mužeš dát klidně i kámošce nebo mamce k narozkám a nikdo se nad tím nebude podivovat.
Polibek - Tady už jde o důvěrnejši záležitost. Rty jsou pootevřené a vzájemně si spolu hrají.
Francouzský polibek - Při takzvaném francouzáku se zapojuje i jazyk. Takový polibek je pro nekteré lidičky dokonce intimnějši než sex!

CO PŘI LÍBÁNÍ S......

...rukama - Zajeď jednou rukou svému miláčkovi do vlasů a druhou ho obejmi. Né, že takhle ale zůstaneš nehybne jako mumie. Při líbání je všechno dovoleno - hlazení, kroužení bříšky prstu nebo jemné škrabání. Ale né, že mu zarveš drápky do kůže, až mu bude srčet krev!
...jazykem - Hýbej jazykem v krouživém pohybu, a nebo si se svým miláčkem jazyky vzájemně propletejte, přejíždějte jazykem rty a dásně druhého, nebo se jen zkuste dotýkat špičkami jazyku. Protože na jazyku je spousta nervových zakončení, budeš mít pocit, že se vznášíš!
...očima - Drtivá větiina páru při líbání zavírá oči. Proč tomu tak je? I to už zkoumali odborníci. A na co přišli? Při líbání prý dojde k přetížení smyslů a přivřením víček tohle přetižení zmírňuješ. Protože při líbání máš obličej svého miláčka hodně blízko, vidiš ho rozmazaně nebo zkresleně. To může být poměrně nepříjemné, takže radši zavreš oči. A nebo dalšim důvodem, proč se zavírají oči, je to, že se tak mužes líp soustředit na něhu a lásku svého partnera. Navíc snaž se a překonáš svojí stydlivost!

PROBLÉMY PŘI LÍBÁNÍ

Rovnátka - Spousta lidí má hrůzu z toho, že s rovnátky se nemůže líbat. Ti, kteři je ale mají, potvrzuji, že to je v pohodě, takže žádný strach! A nebojte já je mám a je to úplně v pohodě ju?
Brýle - Nikde není psáno, že bys je musela při líbání odkládat, takže pokud by ses cítila kvůli tomu nesvá, nech si je klidně na nose. Navíc jsou situace, kdy se sundavání brylí ani nehodi - třeba na autobusové zastávce a podobně. Když si ale se svým miláčkem uděláte doma intimčo, brýle můžeš odložit.
Žvýkačka - Je to super pomocník, když potřebuješ před randíčkem osvěžit dech, ale když víš, že by mohlo dojít k polibku, tak si jí radši nenápadně zbav ( ale žádné humpoácké flusáni! :)). Pokud na to přesto zapomeneš, zasuň jí dozadu mezi dáseň a stoličku a počkej, až bude vhodná příležitost jí vyhodit. Ale také si jí mužeš nechat a hrát si s ní v ústech tvých a tvého miláčka :)

PS: Ten článek jsme nepsala já, je z: xx-honey-xx.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KaTuUuLiIiLuUnQa KaTuUuLiIiLuUnQa | 23. května 2009 v 18:44 | Reagovat

Dobřee  :-D

2 móňa:D:D:D:D:D móňa:D:D:D:D:D | 26. května 2009 v 16:37 | Reagovat

taky jak bys to mohla napsat dyz o tom nic nevis.... :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama