Style č.1::Scene

17. května 2009 v 15:10 | Lucynka^^ |  Styly
Pořád se někde mluví o Scene a ty nevíš, co to je? Přečti si tenhle článek a hned ti bude jasno.

Takže Scene styl je styl podobný Emo stylu, ale jistě po přečtení tohoto článku naleznete jisté odlišnosti, které dělejí z těchto stylů dva různé.

○Hudba: Scene peple většinou poslouchají HC, Metal, Punk, EMO a někdy i Rap. Scene milují
konzerty.

○Oblečení: Scene people ve většině případů nosí úzké mrkváč, ale ty nemusejí být narozíl od těch co nosí emaři černé.Scene girls také často nosí jeansové nebo černé sukně. Na nohou scene lidé nosívají boty značky Vans (slip-on), old school Adidas, Nike nebo kotníkové Converse. Plátěnky většinou nosívájí na každé noze v jiné barvě nebo alespon různo barevné tkaničky.Scene girls také často nosí balerínky. Trika, do kterých se oblíkají scene people bývají většinou veselých barev, s potisky oblíbených kapel. Další potisky, které scene často nosí jsou: dinosauři, motýlci, pistole Hello Kitty, ptáci, srdce, lebky...

○Doplňky: U holek bývají většinou mega velké nebo mega dlouhé korále kolem krku. Na krk si také často věší klíče, srdce, motýli, lebky... Dalším podstatným doplňkem jsou velké sluneční brýle s černým nebo bílým rámen, čím větší,tím lepší. Scene girls mají ve vlasech sponky, mašličky nebo skřipečky. Scene boys obvykle nosí na řetízků u pásku zavěšený klíče. Scene lidé mívají v šatníku několik bandana šátků-palestiny (černé,červené bílé), ty nosí na hlavě, ovázané kolem klobouku nebo kolem krku. Kluci mívají klobouky,

○Vlasy: Vlasy mívají scene různých délek, většinou tmavé, nebo peroxidové barvy oživené o pramínky svítivích barev.

○Obecně: Scene lidé tráví spousty času na myspace, kde hledají nové kapely a přidávají si do přátel spousty lidí. Scene také mají specialni slovnik, rádi použivaji slova jako grrrr, klid a prostě si přidávají písmenka do slov.
Většina scene se hlásí k sXe, někteří jsou vegetariáni, nebo se snaží jíst maso jen v omezeném množství. V menšině případů scene nepijí ani kafa, protože obsahuje kofein a i ten se může stát drogou.
Scene lidé o sobě nikdy neříkají, že jsou scene, protože je pak ostatní považují za pozéry a s pozérama se nikdo nebaví. Také by měli vědět histori kapel, které poslouchají. Scene jsou toho názoru, že pokud se někdo stane Scene ze dne na den tak prostě provede drastickou změnu svého vzhledu i osobnosti a to je rozhodně špatně.Uplakaný a věčně stěžující si bude označen za pozéra nebo hůř za EMO.

Zdroj: tady

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama