Červenec 2009

Brzy zpěět

29. července 2009 v 21:36 | NaNyNka |  Psané mnou /NaNyNkou/
Děvčata moje.. Jedu k babině, takže tu nebudu asik 3 dny.. Já nevím jak to víde, toš se tu mějte..
Páá a pusenuu :**


NaNyNka

Barbie Styl

18. července 2009 v 10:58 | Katchenka |  Styly
Motto: ,,Růžová je posvátná!"
Čím se vyznačuje: růžová,růžová,růžová!!!Spousta roztomilých drobností (panďuláků,medvídků,srdíčekových náramků a kytiček do vlasů...)
Hudba: hlavně slaďácký pop a uklidňující hudba (Enya...) Spousta "barbie" holek taky miluje vážnou hudbu a k tomu balet.Proto často chodí do divadla,kina a rádi cvičí (fitness,aerobik,roztleskávačky)...
Co se nosí: hlavně boty na podpadcích,upnutá trička s milým např. komixových potiskem.A džínsy - hlavně "roury",které obepínají štíhlou postavu.
Líčení,vlasy: líčení hlavně do pastelových barev,ale ne příliš výrazně,stačí černá linka a jemné stíny.Kdysi se tvrdilo že všechny "barbie" holky musí mít blond vlasy,ale omyl!Tak to vůbec není,dneska už existují také "barbie" zrzky,brunetky atd. prostě jako ty panenky :) U vlasů se dává na důraz hlavně to aby byly zdravé,dlouhé a alespoň s jedním melírem.
Důraz je taky kladen na krásné nehty,nejlépe s růžovým lakem,nebo francouzkou manikůrou,ale přípustná je i zářivě červená...
Chování: správné "barbie" se chovají slušně,nemluví sprostě a jsou skoro furt veselé a milé.Prostě sama dokonalost.Rozhodně,ale nejsou namyšlené a nechovají se povýšeně.Naopak rádi pomůžou všem v nesnázích.Většinou dávají najevo svoje city a jsou hodně emocionální.Milují různé společenské akce (párty apod.)

TAK TADY MÁTE PÁR RAD JAK BÝT BARBIE
1
) růžová růžová růžová- nos růžovou nebo fialovou
2) buď hodná a ochotná
3) barvu vlasů můžeš mít jakoukoli dnes jsou jakékoliv barbies
4) podpatky :-) ty jsou docelá časté
5) maluj se světlejšími odstíny a pod očima můžeš použít černou.
6) růžový pokoj a věci v něm k tomu taky dodá své.
7) musíš si udržovat štíhlou linii !!!
8) a ještě jedno pravidlo- BARBIE NENÍ EMO

(Moje poznámka: To prví auto se mi tvarově moc Barbie nezdá, ale motiv za to stojí :D)
Nějaký Barbie girls:
Údajně 10 věcí, které Barbies nesnášejí:
1. Emo girls- ničí si život a image, ani neví jak těžce se napravuje, to co je už zkažené!
2. Rock- hudební styl Rock a také tento styl oblékání je prostě něco hrozného
3. Kluky s mastnými vlasy- toto je prostě vrchol naprosto všeho. Kluk prostě nesmí mít mastné a neupravené vlasy!
4. Skejťáky- Sk8 vážně ne! Ta trapná deska na kolečkách je důkazem děckosti!!
5. Holky, které se snaží být Barbie- Tyhle holky jsou prostě trapný a ani o tom neví, protože si myslí, že ony jsou Barbie a ostatní jen blbky. Ale je to přesně naopak.
6. Hloupé řeči o našem stylu- Ti, kteří mají hloupé připomínky k našemu stylu, nám jen závidí!! To je naprosto samozřejmé!
7. Voda s bublinkama- Bublinky jsou nezdravé a navíc hrozí riziko, že si ´´grgneš´´ tehdy, kdy to je vážně nevhodné!
8. Kyselé ksichty- Vždyť není přece nic hezčího, než když se na tebe každý směje, a ty zase na něho!
9. Škaredé namyšlené frajery-Myslí si, že nás dostanou, ale to není pravda, vždyť jsou přece škaredí!
10. Drogy- To je prostě tabu. Zákaz pro Barbie!

Závěr:
Já osobně Barbie nejsem, nic proti nim nemám. Tento článek jsem dejme tomu dala dohromady z informací tohoto (http://andy-barbie-styl.blog.cz) blogu.

ON&OFF první názory

17. července 2009 v 15:15 | LuCcÝnka |  ON&OFF
Tak. Máme tady první ON&OFF. Na tuto rubriku jsem docela zapoměla a za tu dobu se tam nashromáždilo několik příspevků.

ON

OFF

autor
jíst bonbónyshazovat mnoho
kilogramů jen
kvůli bonbónům
Jitty
u klůků- mít
vlasy nahorů
u kluků -
nemít vlasy
nahorů
KaTuUuLiIiLuUnQa
barevné oblečeníroztrhané ponožkyMargee
zajímat se o
zvířata
myslet si:
,já jsem
tlustá...´
Katya
vy
móňa:D:D:D:D:D
mít několikatery barevné keckychodit ve špinavém a smrdutém oblečení a nepoužívat deodorant!!! FUJ!Ni
mit svuj nazor...dělat neco, jenom proto, že to delaj ostatni*******
mít VLASTNÍ stylneřídit se otrocky módouEvičkaSSSSSSSSS
metal
hip hop
Wiwiuška

Fashion23.blog.cz

17. července 2009 v 14:54 | LuCcÝnka |  Super odkazy
Teď jsem přidala strašně moc článků a už mi je to docela blbé, ale asi budu přidávat dál, když narazím na nějaký bezva článek. A věřte, že já narazím.

Všechny články mám z jednoho zdroje a to: fashion23.blog.cz
Tento blog už sice skončil, ale když se podíváte do archivu najdete spoustu užitečných článků. Já jsem přidávala nejčastěji z rubriky Rady pro girlky. Ale budu přidávat i z rubriky: Cleothes.

Taky bych moc chtěla poděkovat za návštěvnost... 2O lidí online! Tak to tu ještě nebylo, děkují...

Jak zjistit typ pleti?

17. července 2009 v 14:47 | LuCcÝnka |  Péče o pleť

Jaký mám typ pleti?

Jaký mám typ pleti?
Váš typ pleti je to první, co kosmetička zjišťuje při vaší první návštěvě a to proto, že je to to nejdůležitější a ona se tím bude nadále řídit. Víte jaký typ pleti máte?
c.č.

Rady k líčení podle profesionálů

17. července 2009 v 14:42 | LuCcÝnka |  Make-up

Rady k líčení podle profesionálů

Rady k líčení podle profesionálů
Nevíte, proč jsou pokaždé herečky v televizi tak dokonale nalíčené? Myslíte si, že fotky v časopisech jsou jen dílem retuše? Částečně možná, ale do velké míry je perfektní výsledek také dílem šikovných rukou profesionálních vizážistů. Poptali jsme se a zjistili pro vás pár triků přímo od profesionálů.
c.č.

Jak vypadat hezky na fotce?

17. července 2009 v 14:39 | LuCcÝnka |  Vše pro tvou krásu
Taky se ti stává, že si na fotkách připadáš strašně, nebo tak bohužel opravdu vypadáš? Tak s tím je konec... je to jen špatnou fotkou! :-)

Jak vypadat na fotce dobře?
1 Záleží na prostředí - tam kde se fotíš by nemělo být příliš stínu a ,,fotograf " by tě neměl fotit příliš shora, nebo z dálky (abys nezapadla do obrazu do hrozného chaosu mnoha věcí).
2 Stůj rovně a hlavu měj spíš dopředu, když jí budeš zatahovat dozadu, udělá se ti podbradek!
3 Nedělej "Sýýýýr", jen se lehce a příjemně usměj!
4 Hlavu měj mírně na stranu od fotografa.
5 Očima se dívej cca 15 cm od objektivu (ne přímo do blesku :-))
6 Fotce sluší svěží volnost a proto bys neměla být příliš lesklá. Vol spíše přirozené barvy - pokud možno, neškodí volně rozpuštěná hříva upravená třeba sponečkama.
7 Tvař se tak, aby z tebe vyzařovala energie

zdroj: fashion23

Jak zamaskovat postavu pomoci oblečení

17. července 2009 v 14:34 | LuCcÝnka |  Vše pro tvou krásu
Nejsi zrovna nadšená svou postavou? Chceš ji zamaskovat, ale nevíš jak? Tak tady je par rad Jak zamaskovat postavu pomoci obleceni:

Tip č. 1: Žádné krátké topy
V létě v nich sice krásně vynikne vaše ploché bříško, ale v zimě určitě nikoho nenadchne ta sněhově bílá pneumatika, která se vám z topu vyvalí. Letošní sezónu ale bodují dlouhá trika a svetry a tudíž se nadbytečných kil lezoucích z bokovek bát nemusíte.
Tip č. 2: Bacha na materiály!
Pokud máte pár kil navíc, tak si odpusťte tenké obepínané látky, které každý váš špek zvýrazní. Raději se oblečte do bavlny či tlustých pevných látek, které vás ještě trochu »stáhnou«. Naprostým tabu by v problémových partiích měl být satén a hedvábí!
Tip č. 3: Bokovky raději ne
Není nic odpudivějšího než pohled na slečnu, které po stranách z bokovek visí špeky (a popřípadě do toho ještě zařezané šňůrky z kalhotek tanga). Pokud jste se tedy po Vánocích ještě nedostala na svoji běžnou váhu, nechte zatím své extra bokovky odpočívat a navlékněte si kalhoty o něco vyšší. Nikdo těch pár kil na vás totiž nepozná.
Tip č. 4: Vysoké podpatky
Vysoké podpatky s vaší postavou zmůžou hodně. Vaše nohy budou sexy dlouhé a štíhlé a i vaše pozadí bude působit menší. Jestli nejste na podpatky zvyklá, pořiďte si botky na těch širokých, na kterých se zvládnete pohybovat určitě lépe.
Tip č. 5: Stop krátkým sukním!
Ne že byste je v zimě normálně nosila, ale i kdybyste na ně měla zálusk, tak je odložte radši na léto. Slušet vám budou stoprocentně široké »áčkové« sukně dlouhé pod kolena, které tak miluje třeba Halina Pawlovská.
Tip č. 6: Žádné džíny »cigára« či legíny
Sice tím teď celý módní svět doslova žije, ale pokud máte silnější stehna, je vhodnější na ně na nějakou dobu zapomenout. Naopak rovné střihy či mírně rozšířené nohavice vám budou slušet. Co se týče plandavých džín, ty přenechejte raději vychrtlým modelkám. Proč si kupovat kalhoty o dvě čísla větší, když už tak nemáte zrovna malou velikost?

zdroj: fashion23

Účes podle tvaru obličeje

17. července 2009 v 14:26 | LuCcÝnka |  Péče o vlasy
Jaký účes by ti slušel?
pixels
Oválný tvar obličeje je pokládán za ideální,sluší mu téměř vše-libovolná délka i střih.Pokud ženy jiného obličejového tvaru nechtějí svůj původní typ zdůraznit,vybírají si obvykle účesy,jimiž se přiblíží právě k tomuto tvaru.

Kulaté tváři sluší rovné vlasy zakrývající kousek krku a sahající ke spodní čelisti.Dlouhé,rovné vlasy spadající na ramena a zakrývající tvář obličej prodlužují.Dívky s kulatým obličejem by si neměly česat pěšinku uprostřed hlavy.

Dlouhý a úzký obličej rozšíří krátké a bohaté vlasy do poloviny tváří.Také podobný efekt mají delší lokny sahající pod uši a níž či hustá,k obočí zarovnaná ofina.

Obličeji obdélníkového tvaru sluší zvlněné vlasy padající do čela a pěšinky i ofiny ke straně.Zkuste třeba žehličku s krepovacím nástavcem!Také vyzkoušejte hustou ofinu k obočí.Ale dlouhé, rovné vlasy-to není pro vás to pravé.

Trojúhelníkový obličej s vysokým čelem zamaskuje nesymetrická nebo nerovná ofina.Dobře bude vypadat účes z načechraných,krátkých vlasů-je na vás,jestli rovných,nebo vlnitých.Nezdůrazňujte širší lícní kosti,nenoste krátkou ofinu a hladké vlasy nečešte dozadu.Účesem s dlouhou ofinou a vlnami na temeni určitě nic nezkazíte.

Obličeji do čtverce sluší krátký střih do výše brady.Prodlouží a zúží ho rovné vlasy zakrývající dolní čelist nebo dlouhé,rovné vlasy s pěšinkou po straně,lehce kryjící část krku.

Zdroj: fashion23.blog.cz

Tipy pro sexy postavu

17. července 2009 v 14:19 | LuCcÝnka |  Vše pro tvou krásu
Jen samotná zdravá výživa nestačí, abyste svoje tělo držela ve formě. Sport a pravidelné cvičení jsou naprosto nezbytné, abyste vaši postavu dostala do formy.
Proto ale nemusíte být hned členkou nějakého fitnesscentra. S trochou nasazení můžete docílit velkých úspěchů - i bez osobního trenéra. Vezměte si k srdci následující tipy a vydejte se tak krok za krokem vstříc vysněné postavě.

Jak zdravě hubnout

17. července 2009 v 14:16 | LuCcÝnka |  Vše pro tvou krásu
BEZPEČNĚ a CHYTŘE
Základním předpokladem hubnutí bez jo-jo efektu je trvalost přijatých změn, které ale nemusí být nijak drastické. To znamená žádné zaručené diety, kdy denně přijmete 3000 kJ a po měsíci postupný návrat k bonboniérkám a českým omáčkám. Neznamená to už nikdy omáčku a nikdy čokoládový bonbón. Jen mírné změny ve stravování, které vám postupně zachutnají a občas je ozvláštníte třeba právě nugátem. Čili bezpečně a chytře znamená trvale a pomalu. Zodpovědně za své zdraví. Proto se před hubnutím nechte vyšetřit, zvlášť nejste-li zdravotně v pořádku. Možná vás bude motivovat i to, jak bude postupně klesat hladina vašeho cholesterolu.
PSYCHIKA a HUBNUTÍ
Psychika je pro hubnutí snad nejdůležitější. Vždyť kam jinam zařadit otázku motivace, pevné vůle, odměňování, ale i psychické závislosti na jídle a souvislosti mezi stresem a obezitou.
Proto než začnete hubnout, najděte si dostatečně silnou a pro vás jedinečnou motivaci. Ať je jí vaše zdraví, fyzický vzhled a cokoli jiného, pro vás důležitého. Stanovte si postupné cíle na své cestě a za jejich dosažení se patřičně odměňte. Lidská psychika už tak funguje, že odměňované chování si snáze zapamatuje. Připravíte-li si o svůj oblíbený uklidňující prostředek pro náročné životní situace, kterým pro vás dosud bylo jídlo, rozmyslete si už dopředu nějaký náhradní. Např. šálek dobrého čaje nebo 2-3 relaxační cviky.
VÝŽIVA
Základní změnou ve vašem stravování by mělo být: jíst často a pravidelně. Najděte si na jídlo čas 5-6x denně, bez výjimky. Je potřeba tělo zvyknout na pravidelný přísun živin, aby si přestalo dělat zásoby v podobě uložených tuků. Také nebudete muset bojovat s hladem.´
Pak se teprve začněte věnovat skladbě své potravy. Potravinou číslo 1 by se pro vás měla stát zelenina spolu s ovocem. Ty doplňte kvalitními složenými sacharidy s nízkým glykemickým indexem, kvalitními netučnými bílkovinami a kvalitními tuky , nejlépe v čerstvé podobě a malém množství.
Abyste se podle těchto zásad mohli stravovat budete potřebovat nové informace, o obsahu jednotlivých živin v potravinách, o obsahu chemických látek ap. Jestliže se chcete stravovat pro své zdraví, budete si muset opatřit informace o tom, co nakupovat a co vařit, jinak brzy skončíte u stravovacího stereotypu: jablka, nízkotučné jogurty a celozrnný rohlík. I ze zdravých surovin jdou připravit výborná a nízkoenergetická jídla, jen se to musíte naučit. Málokde se doma naučíte vařit bez jíšky, uzenin a knedlíků. A znáte nějaké zdravé dezerty ve chvíli, kdy vám tolik doporučované jablíčko už pěkně leze krkem?
Vaše nové znalosti, z nichž některé získáte i na našem webu, budou základem vašeho nového stravování. Nejprve je vždy myšlenka a teprve pak následuje čin.
SPORT
Pro začátek vám bude stačit 2x týdně 45 minut v posilovně a 3x týdně 30 minut oblíbené aerobní činnosti. První výsledky můžete očekávat asi po měsíci, pokud upravíte stravu i dříve. Myslete ale na to, že vaše svaly mohou být aktivní, i když nesportujete. Např. čas ve frontách nebo dopravních prostředcích lze využít k nenápadným výponům nebo stahování hýžďového svalstva. Zvlášť v období zimních kabátů zaručeně nenápadné. A vaše svaly vypadají podle toho, jak často je používáte, bohužel a nebo bohudík...
POTRAVNÍ DOPLŇKY
Své hubnutí můžete podpořit i využíváním potravních doplňků. Při zvýšené zátěži organismu, zvlášť v zimním období, užívejte pravidelně multivitamínový a multiminerální přípravek a ještě nad jeho rámec můžete přidat pravidelný přísun vitamínu C, nejlépe v kombinaci s jeho přírodním zdrojem.
A samozřejmě i nejrůznější spalovače tuků a jejich kombinace. Jejich cena se většinou odvíjí od obsahu účinných látek. Mohou váš proces hubnutí podpořit, zvlášť v období stagnace vaší váhy. Nejsou však rozhodně všespásné a reakce na jejich užití je značně individuální.
Proto stejně jako pro všechny uvedené rady pro hubnutí, je potřeba individuálně vyzkoušet, jaký postup, jaký individuální životní styl je nejlepší právě pro vás.

zdroj: fashion23.blog.cz

Jak být Scene Girl?

17. července 2009 v 14:15 | LuCcÝnka |  Styly
638l
-Scene girl má myspace, kde je pod Scene jménem... Například Kiki Kannibal, Tila Tequila,...

Co si obouvá scene girl?
Neni podmínkou, ale je zažité, že nosí balerínky, vans slip-on nebo kotníčkový Conversky. Často mají různé tkaničky nebo dokonce každou botu jiné barvy.

Jaký kalhoty?
Stejně jako Emaři... Úzký trubky v tmavých barvách... V případě Scene girls to nemusí být striktně černá jako u Emařů... Taky můžete nosit džínový sukně, nebo černý sukně. Jednoznačně se trefíte do černýho i s černýma legínama.

A co nahoru?
Koukej se po barevnejch tričkách. Nejlepší potisky: mraky, Hello Kitty, hvězdičky, pistole, proužky, roboti, dinosauři, motýli, diamanty, boxery, Gloomy bear, oblíbené skupiny nebo nějaké veselé potisky.

Jaký doplňky?
Sluneční brýle... Čím větší tím lepší... Další nezbytnou věcí jsou náhrdelníky s obrovskýma korálema nabo extra dlouhý. Nebo s přívěskem například pistole, klíč, srdce HK a podobně... Velký tašky ti nesmí chybět! Ve vlasech nosí sponky... Například Hello Kitty nebo prostě jenom mašličku. :) Septum, monroe, snakebites, spiderbites, a browbreakers - to jsou piercingy, který nosí...

Jak se malovat?
Chce to nápad... Ale jistotou jsou silný oční linky a barevný oční stíny. Například v barvách jako je růžová, fialová, modrá, zelená a červená. Bláznivý kombinace sou přímo žádoucí. Linky v barvách stříbrná, černá i modrá. :) Jde o nápad ne o barvu, ale zase platí, že čím víc černá tím víc scene. Podmínkou je, že musí být tlustý. Scene girls často nosí umělý řasy. Koukněte se na photobucket.com pro inspiraci (vyhledat scene make-up).

Co s vlasy?
No tak tuhle otázku vám nejlíp zodpoví fotky,ale každopádně vlasy jsou nejpodstatnější část tohohle stylu. Vlasy jsou v černý barvě nebo zase naopak totálně blond v kombinaci s ulítlíma barva jako modrá, zelená, růžová...

Co poslouchat?
Poslouchej hardcore. Jiný akceptovatelný stylu jsou například grindcore, metal, punk, indie a nebo old school emo. V podstatě můžeš poslouchat i rap. Měla by si znát aspoň trošku z historie muziky, kterou posloucáš. Choď na tolik koncertů kolik je jenom možný... Scene milují koncerty. Od toho jsou Scene...

Mluva a psaní
Osvoj si slova jako "hella/hecka," "rawr," "rad," "stellar," "you are the sex," "grrrr," "hott," atd. Pamatuj vždycky na to, že máš používat extra písmenka, když píšeš, protože to navodí pocit, že si k sežrání (cože??? :D:D:D). Například sexx, radd, coolkidd, atd...

Tipy
s každým se objímej
vyhíbej se pozerům, protože ničí tvůj styl
vytupíruj si vlasy na hoře na hlavě (viz fotky)
důvěra je všechno
vymýšlej si svoje bláznivý modely
směj se
choď na koncerty
buď si jistá, že znáš všechny nový kapely
vlasy musí být rovný
popři, když ti někdo řekně, že Scene styl je jenom Emo styl bez řezání a znej odlišnosti
neříkej o sobě, že si Scene, protože pak tě budou mít ostatní za pozerku

ZDROJ: fashion23.blog.cz

Jaký jsi styl?

17. července 2009 v 13:28 | LuCcÝnka |  Testy
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs22/300W/f/2008/004/7/2/15_by_Maagdalenka.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
1. Je večer,tma a ty jdeš sama domů parkem.Jak se cítíš?
a) jsem trošku nervózní,přidám do kroku,už abych byla doma...
b) užívám si ticha a klidu,jdu pomaloučku a nasávám večerní atmosféru
c) normálně,jdu rychlejším krokem a poslouchám mp3
2. Test z matiky,ajaj!Máš za pět,co teď?
a) jsem smutná,naštvaná ale teď už to nemá smysl řešit...
b) jdu za učitelem a zeptám se ho jestli mi "náhodou" špatně nesečetl body :)
c) mám zkažený celý den.Moje nenávist ke škole je ještě větší,určitě si na mě zasedl!
3. Tvůj vysněný kluk by měl být...
a) milý,oblíbený a sportovně založený
b) přemýšlivý,věrný a měl by mít stejné zájmy
c) cool,zamilovaný a trošku nepřístupný
4. Jsi na pouti.Kamarádka strašně chce jít na ruské kolo,ale ty máš závratě a bojíš se výšek.Co jí řekneš?
a) když bude neoblomná asi se nechám přemluvit,aspoň jí potěším a bude klid.
b) ultimátum!!buď tam půjde sama,nebo s ní už ani na jinou atrakci nepůjdu
c) udělám kompromis,na kolo se nepůjde,ale něco jí za to slíbím
5. Jaký máš názor na růžovou barvu?
a) je úžasná,skvěle se slaďuje a je roztomilá
b) hrozná,nosí jí jen nafintěný "bárbínky" co nosej nos nahoru
c) fajn,super je v kombinaci s šedou,zelenou...prostě je šik
6. Pohádala si se s nej kámoškou,uděláš první krok k usmíření?
a) jo,chci se s ní zas normálně bavit a nechci aby mě pak třeba obviňovala že jsem se nesnažila o usmíření...
b) asi mi to bude líto,takže jí nejspíš zavolám a řeknu jí že se už nechci hádat
c) podle toho kdo to začal,jestli ona nebudu se jí doprošovat...
7. Máš hodně blízkých přátel?
a) jasně,přátel nikdy není dost takže jich mám fakt hafo,všechny je mám stejně ráda
b) to určitě ne,opravdové přátele spočítám na prstech jedné ruky
c) tak normálně,jednu nej kámošku a pár dobrých známých
-------------------------------------------------------------------------------------
Výsledky:
Nejvíce odpovědí A):
Barbie styl
K tobě pravděpodobně nejvíc sedí "barbie" styl.Jsi milá a hravá dívka,která se vždy snaží být ostatním oporou a nebojí se experimentovat v módě.Pokud víc jak pop posloucháš hip hop nebo r'n'b je možné že by ti seděl i tento styl inspirovaný černošskou hudbou.Každopádně jsi pohybově velmi nadaná a mohla bys toho náležitě využít,co takhle začít chodit na nějaký taneční kroužek?U latiny budeš smyslá,u disca nespoutaná,tobě na parketu sekne všechno!Taky to vypadá na velký umělecký talent,už ti někdy někdo řekl že krásně kreslíš,zpíváš nebo tak něco?Určitě na tom je něco pravdy.Nezahub svůj talent,naopak ho podporuj,máš před sebou velkou hvězdnou budoucnost.Někteří lidé si nejspíš myslí že jsi trošku namyšlená a to jenom proto,že ses s nimi možná nikdy moc nebavila,ale určitě to nebylo tím že bysis o nich myslela něco špatného,zkus za nimi někdy zajít a popovídat si o různých věcech.Získáš nové super přátele.
Nejvíce odpovědí B):
Gothic styl
Fakt to vypadá tak,že byses klidně mohla stát gothic girl!Miluješ ticho,klid a svoje soukromí,jsi tak trošku exhibicionistka a ráda se odlišuješ od ostatních.Nikdy moc neřešíš co si o tobě ostatní myslí,teda kromě přátel.Pokud miluješ černou barvu,neboj se jí nosit,dodá ti sebevědomí a budeš v ní víc jak zajímavá.Rudou rtěnku ale radši do školy vynech,... :) Jestli tě zajímá magie zkus se spojit (třeba pomocí netu) s podobně naladěnými jedinci a povídejte si své dojmy a pocity.Jsi hodně přemýšlivý člověk,a často tě napadá jaký je smysl života,kdo stvořil vesmír nebo podobné otázky.Ve všem hledáš hlubší význam,na nějaké románky,divoké párty atd. nejsi stavěná.Neboj,takových lidí jako jsi ty je hodně a je otázka času než se dáte dohromady!Good luck.
Nejvíce odpovědí C):
EMO styl
Aha,další emo :) No,podle všeho to tak vypadá,jestli ještě nosíš conversky je to jasný :) Jsi trošičku uzavřenej človíček,vidí do tebe jen pár skutečně blízkých lidí,jinak jsi pro všechny velká neznámá.A že by tě chtělo poznat lidí!Dej jim tu možnost,ikdyž emo lidi nevyhledávají zrovna houfy lidí neznamená to že byses s nikým kromě nej kámošky neměla bavit jenom protože třeba není emo nebo protože na první pohled nevypadá moc sympaticky...Neodsuzuj,hlavně nedávej na první dojem,někdy může být dost zkreslený.Jsi opravdu dost citlivý člověk,který se v těch depresích snad vyžívá... Možná to nevíš,ale to že se moc neusmíváš občas může za tvou špatnou náladu.Zkus to,stoupni si před zrcadlo a pořádně a upřímně se na sebe usměj,ikdyž venku bude pršet všechno bude najednou barvenější a krásné.Máš jedinečný styl oblékání a dokážeš skvěle kombinovat,vypadá to tak že by jsi byla skvělá stylistka.Dalším tvým velkánským plusem je že se občas dokáže velmi dobře vcítit do pocitů druhých,že bys byla budoucí psycholožka?

Is your name SEXY?

17. července 2009 v 13:21 | LuCcÝnka |  Testy
A=100 B=14 C=9 D=28 E=145 F=12 G=3 H=10 I=200 J=100 K=114 L=100 M=25 N=450 O=80 P=2 Q=12 R=400 S=113 T=405 U=11 V=10 W=10 X=3 Y=210 Z=23
-Háčky a čárky se ruší, počítejte je jako písmeno bez nich
  • 60 bodů- není sexy
  • 61-300 b.- je sexy
  • 301-599b.- super sexy!
  • víc jak 600- nejvíc sexy!
Kolik ti vyšlo?

Co o tobě prozradí kalhotky?

17. července 2009 v 13:17 | LuCcÝnka |  Testy
Co o tobě prozradí kalhotky?
Kdo by to byl řekl, že to, do čeho halíš zadeček, dovede odhalit tvou osobnost!

Kalhotková volba: kraťásky
JAKÁ JSI: V hloubi duše jsi sice pěkně ztřeštěná divoška, ale pořád si chceš zachovat dívčí roztomilost. Tvoje kalhotky musí být pohodlné, stejně jako mikiny a džíny, do kterých se nejradši navlíkáš. Podpatky a superúzký topík nejsou nic pro tebe, protože pořád někde poletuješ. Jsi energická a věčně rozesmátá.


Kalhotková volba:tanga

JAKÁ JSI: Miluješ tanga, protože jsou módním ekvivalentem pro flirt: sexy, hravé a trošku nebezpečné, stejně jako ty. Víš, že na kluky platí vyzývavá drzost, na učitele aktivní přístup a že kámoše nejvíc pobavíš svými historkami. Tvoje kalhotky prostě vyjadřují ženskost se vším všudy.


Kalhotková volba:bikiny

JAKÁ JSI: Máš vkus, i když se nepotřebuješ navlékat do módních trendů. Taky miluješ pohodlíčko, ale rozhodně nejsi žádná puťka domácí. Prosazuješ vlastní názor a nikdy se nenecháš ovlivnit tím, co ti říkají jiní. Nesnášíš stereotyp a podle hesla "změna je život" si vybíráš i kalhotky. Jednou krajkové, jindy sportovní...

Tak jaká jsi ty?

Zdroj: fashion23.blog.cz

Náš blog v časopise

17. července 2009 v 12:53 | LuCcÝnka |  Ohledně blogu (nezajímavé)
Tento článek i přes název rubriky zajímavý je.

LaDy {ZuZyČqÁá} v druhém čísle svého magazínu v rubrice S.D.S zveřejnila náš blog, čehož si velmi vážíme. Ještě jednou DĚKUJEM!
Magazín je k zhlédnutí zde.

A ještě přikládám můj diplom (moji kartu) za BUĎ A NEBO 2.
Fakt se povedla, děkují.Spřátelené blogy

16. července 2009 v 22:18 | LuCcÝnka |  Ohledně blogu (nezajímavé)
Dlouho tu nebyl žádný smysluplný článek. Já pojedu na tábor (22.7.-1.8.) a na můj soukromý (-tajný) blog jsem si přednastavila na každý den nějaký článek, jsou to spíš takové kraviny...
Ani a Proke: jestli chcete, tak sem klidně pak něco zkopírujte, ale neuvádějte adresu mého blogu! Dík

No a k podstatě článku... SPŘÁTELUJEM!
Takže kdo chcete spřátelit, tak spřátelte. Zatím máme jenom jedno Sbéčko.Ta moje žádost se nakonec nepočítá...

NAŠE SPŘÁTELENÉ BLOGY


Anko, děkují!!!

15. července 2009 v 17:20 | katch |  Holčičí blbinky
Aničkooo děkují, dnes mi od tebe přišel pohled... Moc děkujů a to je asi vše co bych chtěla napsat... Jinak k poslání toho pohledu jsem tě mírně donutila :D..Díky

Nový blog

14. července 2009 v 21:08 | NaNyNka |  Psané mnou /NaNyNkou/
Hj, mám nový blog.

Odkaz dám, mmnt.

Ale nebojte, na tento blog budu přidávat tak jak normálně.

Tak tady ten odkaz : CLICK

Stará >dobrá< Anka

13. července 2009 v 19:49 | NaNyNka |  Psané mnou /NaNyNkou/
Hj, a je to tu.. Já věděla že hopérkou dlouho nevydržím. Je to cca měsíc ... A už zase jsem na metalu... viz článek z kámoščiného blogu:
Naše milá NaNyNka, která cca po 3 rokou , naprosto zakořeněná k metalu začla poslouchat hip hop kvůli své kamarádce Konerové se opět vrací k metalu se slovy : ,,Už žádný hip hop. Metal je život!"

Hj, a ta má slíbená fotka se tu objeví až sebou pohnu a dám to sem :D ... xD